Clasificacións  - +10 MARÍN MANUEL ROSALES, GRAN PREMIO CONCELLO DE MARIN

Clasificacións - +10 MARÍN MANUEL ROSALES, GRAN PREMIO CONCELLO DE MARIN

Consulta en PDF
Buscar Participante

Resultados: 465
DorsalParticipanteCLUB CAT. POS.CAT. PASO1 PASO2 PASO3 PASO4 PASO5 TEMPO T/KM Ver máis
2PABLO RIVERO MUIÑOS CDM VÉRTICE SUB23M 4 0:08:53 0:16:20 0:23:13 0:30:35 0:37:14 0:38:34 3:51
3JAIME CRESPO FUENTES - SUB23M 12 0:09:21 0:16:54 0:24:22 0:32:35 0:40:38 0:42:31 4:15
4IAN VÁZQUEZ ROSALES - SUB23M 18 0:12:58 0:23:32 0:33:56 0:44:55 0:55:33 0:57:53 5:47
5SAMUEL VALEIJE COVELO ASOCIACION DEPORTIVA C.A. SUB23M 6 0:08:27 0:15:39 0:22:43 0:30:28 0:37:36 0:39:05 3:54
6JOSé MANUEL SOTO DIOS - SUB23M 16 0:12:59 0:23:32 0:33:55 0:43:55 0:52:45 0:54:40 5:28
7GABRIEL GONZALEZ FONTENLA - SUB23M 19 0:10:44 0:22:11 0:34:31 0:47:33 0:59:14 1:01:52 6:11
8ANXO VIDAL RODRÍGUEZ - SUB23M 15 0:12:59 0:23:11 0:31:28 0:40:35 0:48:50 0:50:41 5:04
9ALEXANDRE ROSALES SOTO - SUB23M 17 0:11:28 0:21:36 0:31:32 0:42:36 0:53:39 0:55:54 5:35
10AARóN TELLERÍA SEOANE - SUB23M 14 0:09:23 0:17:58 0:26:22 0:35:56 0:44:45 0:46:38 4:39
11JESúS OTERO LESTÓN TRIATLON ARCADE INFORHOU SUB23M 5 0:08:16 0:15:25 0:22:31 0:29:58 0:37:12 0:38:38 3:51
12DAVID POMBAL PORTELA CLUB ATLETISMO SAMERTOLA SUB23M 9 0:08:52 0:16:27 0:23:44 0:31:17 0:38:18 0:39:48 3:58
13AARóN RODRÍGUEZ PEDROSO CLUB TRIATLÓN MAR DE VIGO SUB23M 11 0:09:51 0:17:44 0:25:25 0:33:15 0:40:37 0:42:05 4:12
14GERMáN YUBERO PAZOS - SUB23M 7 0:08:30 0:15:54 0:22:54 0:30:45 0:38:02 0:39:38 3:57
15JUAN FERNANDEZ ROSALES - SUB23M 13 0:09:19 0:17:23 0:25:04 0:33:15 0:41:13 0:42:58 4:17
16BRAIS OTERO LESTÓN TRIATLON ARCADE INFORHOU SUB23M 3 0:07:53 0:14:50 0:21:40 0:29:06 0:36:02 0:37:26 3:44
17JESUS CORRAL MATO - SUB23M 2 0:07:21 0:13:46 0:20:19 0:27:04 0:33:30 0:34:48 3:28
19ALBERTO REBOREDO DURÁN ATLETISMO SAR- VERMU PETR SNM 31 0:09:02 0:16:21 0:23:24 0:30:51 0:37:57 0:39:36 3:57
20MARCOS FILGUEIRA DÍAZ - SNM 46 0:09:48 0:17:52 0:25:57 0:34:23 0:42:30 0:44:02 4:24
21HUGO GENDRA SALVADO TRIATLON ARCADE INFORHOU SNM 38 0:09:40 0:17:19 0:24:46 0:32:30 0:40:01 0:41:31 4:09
22PABLO CARNERO RODRÍGUEZ - SNM 18 0:08:17 0:15:23 0:22:10 0:29:35 0:36:29 0:37:53 3:47
23CRISTIAN VALENCIA RODRIGUEZ C.A.R MARISQUEIRO SNM 35 0:09:19 0:16:51 0:24:05 0:31:44 0:39:09 0:40:41 4:04
24ÁLVARO RODRÍGUEZ BURGO - SNM 33 0:09:03 0:16:44 0:23:55 0:31:35 0:38:24 0:39:49 3:58
25AARON MARCOS PIÑEIRO - SNM 36 0:08:37 0:16:02 0:23:28 0:31:29 0:39:12 0:40:49 4:04
26ADRIáN ABOAL LOSADA TRIATLON RÍAS BAIXAS SNM 10 0:07:53 0:14:41 0:21:10 0:28:11 0:34:44 0:36:10 3:37
27SERGIO ALEJANDRO FERNÁNDEZ CR - SNM 65 0:12:49 0:26:44 0:39:47 0:53:27 1:06:31 1:09:34 6:57
28EDUARDO BARREIRO IGLESIAS ATLETISMO BAIONA SNM 16 0:08:03 0:15:02 0:21:41 0:29:05 0:35:59 0:37:31 3:45
29CRISTIAN PENAS OTERO TRIATLON ARCADE INFORHOU SNM 8 0:07:41 0:14:17 0:20:41 0:27:50 0:34:31 0:35:53 3:35
30IVAN GONZALEZ FONTENLA - SNM 63 0:12:04 0:24:01 0:35:34 0:47:32 0:59:13 1:01:54 6:11
31ADRIáN CASTRO MATILLA - SNM 47 0:10:27 0:18:48 0:26:43 0:35:19 0:43:11 0:44:46 4:28
32GABRIEL VILAS ABALDE - SNM 55 0:11:23 0:20:50 0:30:02 0:39:28 0:48:28 0:50:28 5:02
33FARIS ALZAABI - SNM 4 0:07:54 0:14:31 0:20:47 0:27:33 0:33:47 0:35:06 3:30
34MIGUEL MATO - SNM 45 0:09:20 0:17:26 0:25:17 0:33:42 0:41:54 0:43:45 4:22
35SERGIO VÁZQUEZ OTERO TRIATLON ARCADE INFORHOU SNM 21 0:08:28 0:15:40 0:22:36 0:30:00 0:37:10 0:38:32 3:51
37ADRIáN ESCUDERO RIVAS CLUB CICLISMO TRÍATLON POI SNM 13 0:08:11 0:15:04 0:21:34 0:28:37 0:35:25 0:36:50 3:41
38AARóN ORTIZ BENITO TRIATLÓN MERCANTIL PONTE SNM 48 0:09:47 0:17:51 0:26:11 0:34:55 0:43:32 0:45:13 4:31
39JAVIER ROMERO FERRERA - SNM 5 0:07:52 0:14:32 0:21:00 0:27:51 0:34:19 0:35:33 3:33
40MANUEL GONZALEZ FONTENLA - SNM 56 0:10:27 0:19:55 0:29:15 0:39:28 0:48:52 0:51:04 5:06
41GONZALO LÓPEZ DE GUEREÑU NO TRIATLON GALAICO MOTOBIK SNM 26 0:08:50 0:16:10 0:23:11 0:30:32 0:37:22 0:38:49 3:52
44DARíO COMESAÑA CHAVERT LÓSTREGOS COIA SNM 17 0:08:10 0:15:12 0:21:54 0:29:10 0:36:07 0:37:34 3:45
45RAFAEL FRANCO PÉREZ - SNM 34 0:09:27 0:17:02 0:24:13 0:31:40 0:38:36 0:40:08 4:00
46ADRIáN REY FALCÓN - SNM 58 0:11:55 0:21:21 0:30:30 0:40:10 0:49:19 0:51:14 5:07
48JAIME GARCÍA IGLESIAS - SNM 62 0:13:05 0:23:50 0:34:51 0:46:42 0:57:40 1:00:11 6:01
49CAMILO FRAMIÑÁN LAMAZARES - SNM 44 0:09:29 0:17:18 0:24:57 0:32:55 0:40:51 0:42:49 4:16
50CARLOS MANUEL IGLESIAS CARBAL CLUB ATLETISMO SANTIAGO SNM 24 0:08:59 0:16:20 0:23:17 0:30:35 0:37:23 0:38:41 3:52
51DIEGO FERNÁNDEZ BARREIRO PINARIUM SNM 43 0:09:21 0:17:05 0:24:36 0:32:57 0:40:59 0:42:40 4:16
52PABLO BEIRO - SNM 9 0:07:55 0:14:33 0:20:59 0:27:51 0:34:37 0:36:00 3:36
54JAVIER VILLARREAL ALARCON TRIATLON GALAICO MOTOBIK SNM 25 0:08:45 0:16:07 0:23:06 0:30:22 0:37:17 0:38:48 3:52
55MARCOS ALMOZARA MAYO 3&RUN BY PEDRO NIMO SNM 14 0:07:52 0:14:44 0:21:34 0:28:43 0:35:31 0:36:52 3:41
56SIMON CORDO LAGE A. D. FORNELOS DE MONTES SNM 50 0:10:39 0:19:15 0:27:35 0:36:39 0:45:03 0:47:00 4:42
57HECTOR TRONCOSO GOMEZ - SNM 40 0:09:07 0:17:01 0:24:31 0:32:27 0:40:01 0:41:35 4:09
Resultados: 465